רצים עם אבי דה-פילוסוף

אבי דה-פילוסוף (אב לשחר בת השמונה וחצי) הוא ספורטאי מגוון, אחד מבכירי הרצים במדינה, מתחרה ואתלט פעיל משנת 1988. אבי השתתף במאות תחרויות ריצה למרחקים ארוכים, החל מחמישה ק"מ ועד מרתונים (15 מרתונים, שיא אישי 2:59:33 שע') בתוצאות איכותיות. בנוסף, אבי טריאתלט פעיל וגם בתחום זה השתתף בלא מעט תחרויות טריאתלון, ספרינט ואולימפי. אבי משתייך לקבוצת הריצה הייצוגית של חברת ברוקס איי.די, קבוצה אשר חרטה על דגלה את נושא המצוינות, ההשראה ואהבת הריצה.

אבי בעל תואר במדעי הספורט בהכשרתו, מאמן טריאתלון, אתלטיקה, ורכז קורס מדריכים לריצות ארוכות במסגרת קמפוס שיאים בבית הספר למאמנים ומדריכים במועדון הספורט אוניברסיטת ת"א. בבעלותו קבוצת הריצה Easy-Speed, קבוצה בה הוא המאמן הראשי ומנהל מקצועי. במסגרת שירותו הצבאי עסק בתחום הספורט, את שירותו הצבאי החל בחטיבת הצנחנים, גדוד 101, סיים מסלול לוחם בהצטיינות, למצטיינים ניתנה בחירה לבקש קורס מועדף והוא ביקש לצאת לקורס מדריכי אימון גופני. אבי סיים את הקורס בהצטיינות יתרה וחזר לגדוד כלוחם ומדריך אימון גופני. בהמשך, יצא לקורס קצינים אותו סיים בהצטיינות. את שירותו הצבאי סיים כקצין אימון גופני של חטיבה 401 ודוכיפת.

בתאריך 6.10.12 נפצע אבי בתאונת אופניים במסגרת אימונים לקראת תחרות ה"ישראמן", אבי עבר ניתוח גב ובתום 4 חודשי שיקום מצבו הרפואי הינו פראפלגיה מלאה בגובה T8 (שיתוק של שתי הרגליים). שאיפתו כיום היא למנף את התחום הספורטיבי למרות מצבו הרפואי ולהמשיך להתחרות בענפים הישגיים בתחום האירובי (ריצה וטריאתלון). היעד העיקרי שלו הוא המשחקים הפרה-אולימפיים בריו 2016. על מנת לעזור לאבי להשיג את מטרתו יזמו חבריו מירוץ שכל הכנסותיו יועברו לטובת השיקום כדי לקרב אותו למשחקים הפרה-אולימפיים ב-2016.

 "רצים עם אבי" יתקיים ביום שבת ב-27 באפריל ויכלול מגוון מקצים לכל המשפחה, במטרה להיות הפנינג ענק של ספורט ואהבה, בו כל אחד יכול להשתתף! המקצים לתחרות יהיו: 10 ק"מ, 5 ק"מ, 2 ק"מ לנוער ו-2 ק"מ מרוץ עממי וכן 400 מ' לגיל הרך. 25.4.13 בשעה 20:00

קישור להרשמה עבור "רצים עם אבי" עד תאריך ה-25.4.13 בשעה 20:00  – http://bit.ly/Y1hP3J

[author ]מערכת מרתון ישראל[/author]