ספירולינה נטו – נטו בשביל ספורטאים

 

*שיפור ביצועים בזמן פעילות גופנית *תהליך התאוששות מהיר יותר *ירידה משמעותית בפציעות ספורט, אלו רק חלק מהיתרונות של ספירולינה נטו עבור אלפי ספורטאים בישראל.

ויש גם חדשות מעניינות: החברה משיקה מועדון הטבות בלעדי לספורטאים הכולל קו מוצרים מיוחד ונגיש.

 

ספירולינה טריה
חברת ספירולינה נטו מלווה בשנים האחרונות את המרוצים האולימפיים של מרתון ישראל, קבוצות ריצה פרטיות וספורטאים רבים. בתוך כך השיקה החברה מועדון VIP לספורטאים, המעניק הטבות מיוחדות וסדרת מוצרים בלעדיים: חטיפי אנרגיה מבית ספירולינה נטו, משקאות ספירולינה המוענקים בתום תחרויות ספירולינה יבשההריצה, ארטיקים ואפילו ספירולינה יבשה במרקם קראנצ'י, המכילה בין 65%-75% חלבון ונוחה לנשיאה ללא תנאי קירור מיוחדים. "אנחנו גאים ללוות ולטפח את מועדון הספורטאים בחברה ורואים בכך תרומה מזווית בריאותית וטבעית לספורט הישראלי", אומר הבעלים, אמנון קאשי, מטפל הוליסטי המלווה ספורטאים רבים מזה 15 שנה.

 

"מוצרי ספירולינה נטו מכילים בין 65%-75% חלבון"

"בזכות רמות החלבון הגבוהות בין 65%-75%, המהווים מרכיב חשוב לספורטאים במוצר ספירולינה קראנצ' ותהליך ספיגה מהיר במיוחד, צריכת המוצרים מסייעת לעוסקים בספורט בתהליכי בניית שרירים בדרך 100% טבעית", מסביר קאשי ומוסיף: "ספורטאים רבים שבוחרים לצרוך ספירולינה, מדווחים לנו מידי יום על רמת אנרגיה גבוהה יותר בזמן הפעילות המאפשרת לשפר ביצועים, ליהנות מתהליך התאוששות מהיר יותר, להוריד באופן משמעותי את תדירות פציעות הספורט וכמובן לחוות תחושת חיוניות וערנות במהלך היום".

 

" משפרת זריזות וקואורדינציה"

אם מוצר הספירולינה נטו, נשמע לעיתים כמו טרנד חולף נראה שהתוצאות מדברות בעד עצמן. בשלושת החודשים הראשונים של צריכת המוצר ספורטאים רבים מדווחים על שיפור בערנות, זריזות וקואורדינציה, כל אלו מאפשרים להם לשפר ביצועים במהרה. "כרוכב אופניים מקצועי אני בהחלט יכול לשתף שמאז שהתחלתי לצרוך את הספירולינה עברתי למסלולים מאתגרים יותר, תחושת המסוגלות השתפרה וכך גם התוצאות", מספר אלון (44), רוכב אופניים מקצועי למעלה מעשור.

 

" תהליך התאוששות מהיר יותר"

" תהליך ההתאוששות של הגוף ידוע בחשיבותו לתקן נזקים שנגרמו לו ולרקמותיו במהלך הפעילות. צריכת המוצר במרקם קראנץ' המכיל בין 65%-75% חלבון, מסייעת בבניית שריר, מעניקה לגוף מינרלים ו-ויטמינים חיוניים לפעילותו, מסייעת לשיקום התאים וכפועל יוצא מאפשרת תהליך התאוששות מהיר יותר", מסביר קאשי.

 

מועדון הטבות לספורטאים- נשמע מעניין, מה אתם מציעים?

" אחד הערכים המובילים אותנו בספירולינה נטו הוא להעניק בריאות מהטבע לכל אדם ובמחיר לכל כיס", משתף קאשי ומוסיף: " בנוסף לסדרת המוצרים הקיימים שלנו החלטנו להשיק מוצרים מותאמים ונוחים לספורטאים כמו חטיפי אנרגיה במגוון טעמים, ארטיקים, משקאות חיזוק בנקודות הריצה ופתחנו גם מועדון VIP לספורטאים המציע הטבות על בסיס שבועי". לדבריו של קאשי המוצר המבוקש ביותר על ידי הספורטאים הוא ספירולינה במרקם קראנצ', המיובש ב-41 מעלות, קל ונוח לנשיאה ללא תנאים מגבילים ומכיל כמות גבוהה ביותר של חלבונים בין 65%-75%.

logo spirolina Neto

להזמנות ובירורים:

בריג'ית 0533358756

אמנון 0505734434

עוד על ספירולינה באתר: ספירולינה בחיי הספורטאי