מדורת השבט בשיתוף מרתון ישראל, 31.8-2.9.2017 חאן בארותיים – עזוז

מדורת השבט בשיתוף מרתון ישראל, קיץ 2017
31.8-2.9.2017 – 
חאן בארותיים – עזוז

3 ימים של מפגש עמוק וראשוני בין נפש, גוף וטבע

 

'מדורת השבט' הוא אירוע קונספט ראשון מסוגו המופק עבור אלה המוקירים את הכלי הראשוני המצוי בידם – הגוף האנושי. במהותו האירוע הוא מפגש שטרם נערך עד כה בין בכירי המאמנים בארץ והמתאמנים, ממגוון הדיסיפלינות השונות: קרוספיט, פילאטיס, יוגה ועוד במטרה ליצור חוויה חד פעמית של חיבור מוחלט לגוף ולמגוון יכולותיו, דרך זווית המבט השונה שמציעה כל שיטה, ועד לתובנות אליהן ודאי נגיע מתוך מפגש נדיר, עוצמתי וחד-פעמי בין השיטות השונות, בסביבה מדברית וראשונית ובמנותק מרעשי הרקע והמולת העיר.

האירוע , שנערך השנה בשיתוף עם חברת מרתון ישראל יציע סוף שבוע שבטי , מדברי באווירה כיפית משולב בפעילות גופנית, מגוון סדנאות והרצאות, מסיבת טבע וחיבור בין אישי עם מגוון מתאמנים מתחומי הספורט השונים.

במדורת השבט יתקיים מרחב עשיר ומקורי של סדנאות ופעילויות עומק שונות, מפגשים והרצאות, מסיבת טבע ועוד, כל זאת בתפאורת נוף המדבר הפתוח, בתיבול ארוחות איכותיות ומלאות לאורך כל היום (התאמה לתזונת פליאו, צמחונים וטבעונים). בואו ליהנות ממגוון נרחב של אימונים, סדנאות, הרצאות, מוסיקה, מסיבת טבע וחיבור אנושי ראשוני מסביב למדורה. למנוחה תוכלו ליהנות מפינות ישיבה מוצלות הכוללות ערסלים וכן מתחמי לינה מגוונים המשקיפים למרחבי הנוף הקסומים ולטבע המדברי הפראי. דרך האימונים, הסדנאות ומגוון האירועים תוכלו ליהנות ולהכיר מגוון אנשים חדשים באווירה שבטית, משפחתית ונעימה.

במדורת השבט המשתתפים בוחרים כיצד ירצו לחוות את החופשה: אם לפתוח את היום באימון חזק, להתחיל את הבוקר באווירת יוגה רגועה או לבחור ממגוון רחב של פעילויות נוספות. בנוסף יתקיימו פגישות אישיות עם המאמנים לייעוציים בנושאי תזונה, בריאות, כושר, אורח חיים בריא ועוד.

במטרה לשמור על אווירה אינטימית ורמת אימונים גבוהה ומקצועית, מספר המשתתפים מוגבל ל-130 ולא תינתן אפשרות מכירה והגעה מעבר לכך.

האירוע יתרחש בין התאריכים 31.8-2.9 ב"חאן בארותיים"

צוות המאמנים המשתתפים במדורת השבט נבחר בקפידה מתוך עשרות מאמנים וכל אחד מוביל בתחום עיסוקו.

צוות המאמנים:

דליה מנטבר- קדמת את תרבות הפילאטיס בישראל כבר 40 שנה ובעלת רשת מכוני הפילאטיס: פילאטיס דליה מנטבר ובית ספר להכשרת מורים, בשיתוף המכללה האקדמית בוינגייט.

מייקל לואיס – שחקן, דוגמן וספורטאי . מאמן פארקור

נדב מאירסון – מבכירי מאמני הכושר בישראל (לרדת בגדול)

אפרת כהן – מאמנת ותיקה ומנוסה לריצות ארוכות.

מתן בלו – מפתח שיטת ג'ימנספיט וקרוספיטר וותיק

ענבל רבינס – פיזיותרפיסטית, מדריכת יוגה, מתמחה בייעוץ לפעילות גופנית מתאימה, מטפלת בכאבים ופציעות ספורט

דן אורן – מבכירי מדריכי קרב מגע ישראל

נמרוד קבלה –  מוותיקי מאמני הקרוספיט בישראל

אורית סוכרי – רקדנית יוצרת ומרפאה בתנועה. בעלת בית הספר "אתניקה".

 

על מייסדי האירוע:

נימרוד קבלה-  36 נשוי לכלנית ואב לאמה, מאמן כושר ומאמן קרוספיט, מוביל בתזונת הפליאו מזה 5 שנים. מלווה קבוצות ואנשים לשיפור באורחות החיים מתזונה דרך אימונים ושיחות קואצ'ינג. הבחירה באימון האישי כדרך חיים נבעה מהצורך שלי לייצר שינוי בחיים של אנשים אחרים, אני שמח על בחירתי זו ומקווה להרחיב את הפעילות שלי לקנ"מ ארצי בקרוב.

אסף ליפינסקי – בן 32 , רווק , מהנדס תעשייה וניהול, יזם ומנהל מותג המים המינרליים ZARO'S מיוון.   מגיל צעיר עוסק במגוון רחב של סוגי ספורט ובשנים האחרונות שם דגש על אימוני חתירה בקיאק , קרוספיט וריצה.

 

כרטיסים:

עלות רכישת כרטיס עד לתאריך 14.7.17: 1,640 ₪

15.7-30.8.17 – 1,840 ₪

מכירת הכרטיסים מוגבלת! בשל הביקוש מומלץ לרכוש כרטיסים בהקדם.

 

הלוז המלא והמפורט מופיע בדף הפייסבוק של המדורה

https://www.facebook.com/medurat

וגם בדף הבית של המדורה

www.medura.co.il

לפרטים נוספים:

אסף ליפינסקי 0523682069